Про компанію

Хто ми

Компанія «KORN» – український виробник заснований в 1991 році. Сфера діяльності компанії – індустрія моди. Головний офіс розташований у Львові, де працює центр дизайну та виробничої логістики.

Що ми робимо

Компанія «Корн» включає в себе наступний портфель брендів:

«KORN» – спортивний одяг.

Напрямок діяльності – екіпірування спортивних команд, клубів та інші з урахуванням кольорів, розмірів, логотипів та емблем замовника.

Наш асортимент охоплює наступні види спорту: футбол, волейбол, баскетбол, бокс, боротьба, важка і легка атлетика, чоловіча та жіноча гімнастика, регбі, гандбол, теніс, стрільба з лука, фітнес, бодібілдінг, спортивні танці, бойовий гопак, зимові види спорту та інші.

«KORN RIDING» – одяг для верхової їзди та мото-екіпірування.

Цей одяг створений з урахуванням технічних та функційних вимог, відповідає світовим стандартам якості та рівню захисту.

«KORN DENIM» – молодіжний одяг в стилі casual.

В асортименті чоловічі та жіночі джинси, куртки, сорочки, футболки, спідниці, сукні та інші. Одяг призначений для продажу через мультибрендові магазини модного одягу.

«UNIKORN» – створення корпоративної уніформи.

Мережі магазинів, готелів, ресторанів можуть замовити у нас корпоративну уніформу, спецодяг або подарункову продукцію за їх або нашим дизайном. В данному випадку ми індивідуально підходимо до кожного замовника, створюючи його персоналу модний та комфортний персональний імідж.

«Бренд під ключ» – надання послуг з виробничої логістики.

Ця послуга надається дизайнерам або компаніям, що планують вивести на ринок власний бренд. Це комплекс консультацій та послуг по фінансових розрахунках, послугах по закупці матеріалів, підготовки технічної документації, пошиття продукції та подальшої промоції та продажу.

Навіщо ми це робимо

Ми працюємо для того, щоб використовуючи свій багатолітній досвід, створювати спортивний одяг і допомагати спортсменам досягати найкращих результатів в усіх видах спорту.

null

Я, Якубовський Володимир, засновник і директор фірми ‘’KORN’’, львівського виробника спортивного одягу, звертаюсь до Вас з пропозицією, а швидше з проханням підтримати мене в моєму бажанні почати інтерактивне спілкування з Вами. Метою цього є намір створити принципово інші стосунки між нами. Фірма “KORN”, була надійним другом і якісним виробником для кожного хто одягав KORNівський спортивний одяг перемагаючи в ньому і завойовуючи найвищі нагороди.
За 25 років нашої історії, я усвідомив, що не можливо створити зручного, потрібного і модного спортивного одягу не спілкуючись з тими, хто цей спортивний одяг носить.
На нашому сайті я буду інформувати Вас про плани фірми “KORN”, новинки нашого виробництва, про акції з нашими друзями та партнерам, а також питати Вашої поради і радитись з Вами з приводу чогось такого, чого ми не знаємо, або сумніваємося, але дуже хочемо зробити. Я щиро сподіваюсь, що Ви не проігноруєте моє прохання і підтримаєте мене своїм спілкуванням.
Наперед вдячний за розуміння і співпрацю.
З повагою,
Володимир Якубовський.

null

МЕНЕДЖЕР


T:+38(067) 674-89-72

null

ВАЛЕНТИНА


T:+38(032) 297-12-07

null

РОМАН


T:+38(067) 672-41-21