Перший фірмовий магазин “Корн”

“Корн” – львівська фірма, національний виробник спортивного одягу днями відкрила свій перший фірмовий магазин. Свідками яскравого шоу із байкерами, акробатами, майстрами бойового гопака та фейерверком стали усі, хто проходив чи проїжджав повз буд. № 29 по вул. Стуса, де і знаходиться відтепер головна торгова точка фірми “Корн”. Ще один фірмовий магазин з листопада діє на ринку “Південному” (ТЦ “Карпати”, маг. №2).

До цього продукція фірми «КОРН», за словами пана Якубовського, розповсюджувалася в мережах спортивних, але не власних фірмових магазинів.

Як повідомив Володимир Якубовський, в асортименті спортивного одягу компанії представлені вироби для таких видів спорту, як футбол, волейбол, баскетбол, бокс, важка і легка атлетика, чоловіча та жіноча гімнастика, гандбол, теніс, стрільба з лука та ряду зимових видів спорту. Окрім того, асортимент компанії практично подвоївся, оскільки тепер виробляється одяг не тільки для конкретного виду спорту, а й просто для активного відпочинку.

В одяг фірми «КОРН» вдягаються міні-футбольні команди вищої ліги «Енергія» та «Ураган», а також такі спортсмени, як боксер Андрій Котельник, кік-боксер Роман Голод і найсильніша людина планети Василь Вірастюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *