Послуги

Компанія «Корн» пропонує своїм клієнтам широкий перелік послуг.

Пошиття зручного, якісного та доступного спортивного одягу. Ми з радістю співпрацюємо, як і з командами, забезпечуючи усе необхідне екіперування, від форми до супутніх товарів, так і з індивідуальними замовленнями. Якщо у Вас нестандартна фігура,але Ви хочете бути на хвилі модного спортивного стилю-це до нас!

Кваліфіковані співробітники і талановиті дизайнери зроблять Ваше індивідуальне замовлення якісним і креативним. Також наша компанія надає послуги з пошиття корпоративного та спец одягу. Для того, щоб зробити Вашу працю комфортною та безпечною, ми використовуємо високоякісні матеріали. Ми завжди готові допомогти Вам створити особливий стиль Вашої команди.

Водночас, важливою частиною нашої роботи є надання послуг по нанесенню логотипів, номерів та надписів високоякісними матеріалами шляхом термопереносу, вишивки багатобарвними шовковими нитками, або за допомогою сублімації. Це є тим важливим процесом, за допомогою якого, Ви вирізняєте свій особливий стиль.

Логотип є ідеальним способом надати індивідуальності будь якому одягу, або предмету текстилю. Це чудовий варіант створення корпоративного стилю компанії, реклами продукції, а також зручний метод підвищення впізнаваності вашого бренду.

Вишивка є ще одним зручним способом створення власного, унікального дизайну. Вишивка може бути виконана на будь якій тканині, не потребує спеціального догляду, стійка до прання і довговічна. Різноманіття кольорів дозволяє створювати оригінальні і неповторні зображення.

Сублимаційне нанесення – це швидкий і доступний спосіб перенесення зображення на синтетичні тканини білого кольору, або світлих відтінків. Даний спосіб полягає у зафарбовуванні малюнку безпосередньо на тканині. При цьому малюнок виходить високоякісним, яскравим та ефектним, також він стійкий до зовнішніх дій, зокрема не втрачає своєї яскравості на сонці, і добре переносить чистку.

Термоперенос – це нанесення зображення на поверхню з проміжного матеріалу за допомогою пресу. Малюнок виходить надійним, чудово носиться і прекрасно підходить для нанесення номерів на спортивну форму команди, слоганів та логотипів.

Кожен з цих методів має свої переваги та застосування кожного з них залежить від побажання клієнтів, а також особливостей малюнку. Звертаємо також увагу, що наші дизайнери завжди готові допомогти створити свій неповторний образ, як в одязі, так і його оздобленні.

Від інших компаній нас вигідно відрізняють наступні особливості:

  • Висока якість;
  • Відмінний сервіс;
  • Кваліфікована дружня команда;
  • Доступні ціни;
  • Сучасне устаткування і постійне удосконалення технічної бази
  • Багаторічний досвід роботи, оскільки на вітчизняному ринку ми вже 25 років!

Ми з великою радістю допоможемо Вам у створенні Вашого стилю.

НАШІ РОБОТИ